Avatar uživatele
Jelda

Jak a kde zjistím kolik jsem už zaplatil na poplatcích atd.

Kde zjistím kolik sem zaplatil na poplatcích a na doplatcích za léky. A jakej je strop. A jestli a jak mi vrátí peníze co jsem zaplatil navíc. Již marodím víc jak 8 měsíců a jen platím a platím a platím. Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4529 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Bezpečně tyto údaje můžeš zjistit, pokud jsi klientem VZP a současně zařazen do programu IZIP, to je elektronická zdravotní knížka. Tím získáš přístupové heslo ke svému účtu u pojišťovny a tam jsou úplně všechny platby za časové období vždy 1 rok. Dá se zjistit zpětně až k roku 2007. Stahování sice trvá docela dlouho, ale neblokuje PC k další práci.Jinak si jedině střádat veškeré účty, nebo si platby zapisovat.
Strop by měl být 2500,–, ale nevím jistě na co všechno se vztahuje. Částku nad limit pojišťovna vrací.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Určitě vám udělá každá zdravotní pojišťovna na požádání výpis, ale nemusí to být zadarmo, to určitě nevím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Já jsem si to našla na stránkách svojí pojišťovny – 207 – stačí zadat číslo z kartičky pojišťovny a objeví se to hned.

O výpis, co si na Vás účtoval který lékař, musíte zažádat a přijde poštou do vl. rukou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek