Jak a kde skladovat nejlépe tyto typy oblečení?

Zajímají mě jen trička,mikiny a džíny. Né halenky a šaty. Jsem muž. Nejdřív by mě zajímalo jestli je lepší skládat věci někde ve skříni nebo je lepší vše pověsit na raménka ve skříni. Vidím + u ukládání a složeni oblečení ve skříni v tom že se věci nevytahají jako na raménku, – zase vidím v tom že když jsou složené po nějaké době zatuchnou, další minus že složené jsou trochu zmačkané. U pověšení ve skříni na raménka vidím + v tom že nejsou zmuchlané jako složené, + že tolik nezatuchnou když jsou složené, – že se na raménku vytahá horní část na ramenou a krku od raménka (mikiny a trika, né džíny) U džín bych řekl že je to jedno jestli jsou složené nebo pověšené na raménku. Tak co, jak je to podle vás nejlepší? Prosím né odpověď typu já to doma mám takhle a takhle. Zajímá mě jak je to nejlepší a jak by to mělo být správně. Děěěéékujííi 🙂

Odpovědi
Kepler

Co je nemačkavé, tam problém není, prostě to narvu do krabic ve skříňových policích. Co se musí žehlit složím a dávám do komínků. Nikdy se mi nestalo, aby vyprané věci zatuchly, někdy dávám do skříně vonítka, třeba i kousek pěkně parfémovaného mýdla. Na ramínka dávám jen košile a svrchní oblečení. Bavlněná trika na ramínka rozhodně nepatří, vytlačí se na ramenou.