slad08

Jak a kde oslavíte Silvestr?

Budete ho slavit doma nebo na party s přáteli? Máte také ohňostroj?
Doplňuji:
Nevšiml jsem si, že 2 min přede mnou vložil tu stejnou otázku franku

Nejlepší odpověď
Drap

Doma ve dvou. Ohńostroj určitě ne

Další odpovědi
arygnoc

v belfastu.
doufám, že hezky.
zatím je tu vesele.

;)

hezký nový rok (i Nový rok).
a každému ať to vyjde.

(případné překlepy před a po půlnoci prosím tolerovat)

dědapetr

Doma.Jako každý den a obzvlášť tento konec roku není proč slavit,když vidím co nás čeká v tom novém.
VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE 2012. Všem na Odpovědích.

MILAN1961

jako každý rok doma a rachejtle už nestřílíme

anonym

Silvestr je pro nás úplně všední den,žádné veselí,jako každý rok,pěkně v teple,televize,a hurá do hajan,než to všechno začne bouchat!Tady už to mydlí děti od rána.

led

Konečne doma…
Ohňostroj? Čo vám hovoria silvestrovské popáleniny a požiare? Ak pyrotechnika, tak len do rúk odborníka!

MasterKing

My asi budeme u jednoho kamráda kde bude i několik dalších lidí co přinesou hodně rachejtlí takže ohňostroj bude. 🙂

jendahun

Doma,při dobrém vínku a dobré hudbě z mladých let.Až bude mít manželka trochu v hlavě(já taky),začneme tančit a natočím si to na video,jako v loni.Celý rok se budu mít aspoň čemu zasmát.Osvědčená hudba pro rozpoutání manželčiných akrobatických kreací je osvědčené Boney M.Okolo půlnoci budu už muset být ve střehu,aby mi nějaký primitiv petardou nezapálil auto a byt.Po Novém roce budu muset splnit svoji manželskou povinnost,aby „to bylo po celý rok“.Raději hned a neodkládat to,mohl bych usnout.

nikke

Informace o Silvestru stráveném na horách zde – http://silves­trubytovani.com/