sobull

Jak a kde můžu prodat svůj podnikatelský záměr?

Mám nápad ale nemám finance. Myslíte že existuje nějaký portál či společnost, která se tímto zabývá? Není možné abych po prozrazení svého záměru nebyl o svůj nápad okraden?

Nejlepší odpověď
anonym

Džanička zase v téže rubrice před 12 hodinami nabízela kapitál a shání nápad.
Tak to zkuste skloubit.
Jinak existují Czechtrade, podnikatelské inkubátory a plno dalších aktivit zaměřených na podporu drobného podnikání.
Kvalifikovaná spolupráce je i s univerzitami podle oboru vašeho utajovaného záměru.
A vypracovat fundovaný podnikatelský záměr se všemi potřebnými podklady, přílohami a propočty, není vůbec jednoduché i pro profíky, natož elévy.

Další odpovědi
Drap

Jedna možnost je zajistit si díky dobrému nápadu a podnikatelskému záměru půjčku u někteeré banky. Další možností je , zajistit sponzora např za pomoci inzerce. Pokud je nápad jedinečný, vyplatí se ho patentovat , ale to bohužel také stojí peníze. V bYznysu a podnikání vám nikdo nemůže zaručit případné zneužití nápadfu.

arygnoc

také mám nápad, klientelu, jenom peníze chybí.

10 mega stačí a kšeft běží hned.

ale kde je sehnat? (banka nedá (protože recese udělala své, jistým oborům podnikání se vyhýbá), EU již dotace nedává a i kdyby, je to běh na dlouhou trať).