ivzez

Jak a kde mohu nastavit obnovení naposledy otevřených oken po restartu Windows 10?

Dobrý večer,

od srpna si pomalu zvykám na Windows 10 (skok z Windows XP do „Desítek“). Postupně se mi podařilo leccos upravit, měla jsem i nastaveno, aby se mi po (re)startu systému otevřela naposledy otevřená okna exploreru (systémového, nikoliv browseru).

Minulý pátek jsem nainstalovala „čistou verzi Desítek“ a nemohu si vzpomenout, kde jsem to nastavovala. A navíc se ani neumím zeptat Google → nabízí mi odpovědi k Firefoxu (ale mně nejde o obnovení poslední relace) a k MAC…

(Chtěla jsem přidat obrázek, ale otázku se mi s ním nedaří vložit.)

Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nevím, jestli ti to pomůže, ale našel jsem, že když si klikneš >ovládací ponely< – >možnosti průzkumníka souborů< – >karta „zobrazení“< – tak je tam položka: „obnovit předchozí složky při přihlášení“ …