Jak a kde mohu na internetu vystavit svoje prezentace?

pomůžete mi prosím s tímto „zapeklitým“ problémem?

Nejlepší odpověď
quentos

záleží na tom, o jaký druh prezentace se jedná; je-li to doslova prezentace, tj. vytvořená v programu PowerPoint či podobném, dá se vystavit na YouTube (www.youtube.com); je tam k tomu myslím i návod. Jde-li o texty, poslouží nejrůznější blogovací služby, z nichž nejrozšířenější (mohu sám doporučit) je www.bloguje.cz . U obou je nejprve nutné vytvořit si účet, vložení prezentací už pak je triviální.

Další odpovědi
kazisvět

Pokud myslíte webové prezentace – www stránky, jeden z nejjednodušších způsobů tvorby vlastních www stránek je na estranky.cz

Zdroj: www.estranky.cz