LukasPR

Jak a kde koupit licencované obrázky například k PC hrám? Logo z her chci tisknout na trička a pak následně prodávat.

Potřebuji koupit někde přes internet licencované obrázky například na PC hry, kvulí tisknnutí na trička a následnému prodeji.Díky za rady

Odpovědi
ptáč

Nevím. Vložím pouze tip. Nejde o téma games ale filmových charakterů. Krátce po propuštění pohádky Jak vycvičit draka, v Mc Donaldu prodávají draky k hranolkám. Zatím mi není známo, že by děti nosily oblečení s těmito obrázky. Zatím jsou populární Mumínci ze severské země. Proto vidím jistý nápad na podnikatelský záměr. Kdo chce, ať s tím začne. Nemusí být vše z China Taiwan. Maminky tyto zbytečné artefakty vnucují a děti je také moc chtějí.

Nespi

Kdyby to bylo tak jednoduchý, jak si představujete, tak by to už dávno dělal každej. I licence na „obyčejnou“ fotku se může pohybovat v řádu desítek tisíců korun. Pokud jste ale tak bohatí jako společnost McDonald, tak to pro vás určitě nebude problém. A úplně vidím nadšení herních producentů, kterak prodávají licenci na svoje materiály člověku, který ani neumí pořádně česky.