pizlicka

jak,a kde,jste se seznamili se svym partnerem?

Doplňuji:
led,jdi si na slovenske stranky a nepoucuj.

Nejlepší odpověď
bolak

ptáš se jenom svýho týmu? já jen ať to tu potom nevypadá jak poradna u modrý ústřice

ukoj svou zvědavost ↓↓↓
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-jste-se-seznamili-2
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-a-kde-a-za-jakych-okolnosti-jste-se-seznamili-s-partnerem
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-jste-se-seznamili

Další odpovědi
anonym

Najprv kontrolné otázky:
1 – aký typ otázky ste položili
a/ poraďte, pomôžte
b/ len zvedavosť, bavím sa
2 – takto položená otázka patrí
a/ je v správnej kategórii
b/ do zábavy

Hodnotenie:
ak ste odpovedali 1b, 2b
pochopili ste správne, len ste to zaradili do nesprávnej webstránky, patrí na pokecovú stránku

S úctou led

Doplňuji:
Pizlicka, neskoro, tam som dávno.

arygnoc

pokazilo sa mi auto a vzala ma ako stop.
a zabudol som vystúpiť.

Drap

Ve vlaku, slovo dalo slovo a už to bylo

Ar

Znali jsme se sice už ze základní školy (chodila) o rok níž, ale dli jsme se dohromady „až“ v 17 na bruslích.

anonym

Tak jsem se, možná mylně domníval, že už tu bylo vše a že už není čím překvapit.
Ale toto? Na dvou řádcích hned 3 nešvary?

  1. Opakování vícekrát vložené otázky v tomtéž znění.
  2. Použití popuzujícího a agresivního tónu, napadání jiných uživatelů.
  3. Rasový, urážlivý a jiný nezákonný podtext.

Když už i bolak vložil vlastní odkaz (tehdy ještě 3× opakovaný), tak to už je co říci.
P.S. Zkus si v klidu přečíst komentáře v diskuzi, možná ti dojde něco, k čemu ti dosud vlastní soudnost nepostačuje. Úsloví o házení hrachu na zeď, je tady asi příliš slabé.
Doplňuji:
Průměrná životnost podobných závadných příspěvků na ostatních, normálně fungujících webech, je cca 4 minuty. Tady bude otravovat ovzduší ještě 400 dní.

Rocker

Na diskotéce kousek od mého tehdejšího bydliště.

Robert_PM

V plaveckém bazénu. Upadl jí kolíček na nos, když doplavala 50m pod vodou. Zvládá: 3× bazén prsa, 2× kraul, 1× motýlek. V časech: 3:05, 3:00 a 3:01. Měří 150 cm, přesto zvládá kuchyňské práce – máme štafle bílé barvy. Myje se 2× denně, čistí si zuby pastou, nemá exémy. Má však potápěčský kurs, nikdy nebyla pacientkou v PL v Dobřanech, ani akceptorkou sociálních dávek. Nepracuje z domova, ale z firmy. V CAD pracovat neumí, stejně tak není zdatná v oboru strojírenství (neumí nakreslit díru se závitem pro šroub). Jelikož večer chodím s ní, nemusí nosit boxera – a ani jeho fotku nezasílá pracovnicím prodejce počítačů. Na úřadě práce registrována byla jednou, nešla však její pracovnici zmlátit. Na střední škole jí rozhodně neříkali, že jako vysokoškolačka bude mít lepší pracovní uplatnění. Psychofarmaka nebere.

oskar

Na cyklo zájezdu ve Švýcarsku.

anonym

AD pizlicka,
1 – najprv si vás dovoľujem upozorniť na kodex uživateľa. O vašom chápaní slušnosti…
2 -Táto stránke nikdy nebola, ani nie je určená výhradne českým užívateľom. Je tu uživateľ dokonca aj z USA, ak sa nemýlim máme tu a aktívnu z Veľkej Británie, to chcete poslať aj tých preč? To tu musíme najprv všetci zverejniť Občiansky preukaz a politickú príslušnosť?
3 – Ste si istá, že nie som občianka ČR, žijúca v zahraničí?
4 – Takýmto spôsobom, -nedodržiavanie kodexu užívateľa, klásť diskusné otázky, vytvorenie pokecu- pomer otázok typu diskusia, pokec k otázkam typu pomoc, poraďte (cieľ stránky) sa zväčšuje v prospech planých diskusií. Tým zanika v záplave balastu skutočná práca poradiť, pomôcť. K tejto likvidácii stránky pomáhate pomerne silno aj vy.
5– Čo ste chceli vašou absolutne nemiestnou a urážlivou doplňujúcou poznámkou povedať? Celý tento text vám môžem kľudne zopakovať aj v spisovnej češtine.

anonym

skúste pospomínať a zamyslieť sa nad odpoveďami:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/souhlasite-s-dr-axlem

annas

Ad pizlicka

Dej pozor na své myšlenky; stanou se z nich slova. Dej pozor na svá slova; stanou se z nich skutky. Dej pozor na své skutky; stanou se z nich zvyky. Dej pozor na své zvyky; stane se z nich charakter. Dej pozor na svůj charakter; stane se tvým osudem. (F. Outlaw)

anonym

Ač mi mnozí příčítají podjatost, kromě uměřených souhlasných palců ti v tomto dávám za pravdu, protože všem rozumným by mělo jít úroveň a nikoliv ukájení vlastních ješitností.
Život to napsala dostatečně srozumitelně, jenže někdo prostě nechce slyšet ani to, co je pro ostatní přímo křiklavé.