Elaela

Jak a kde efektivně uchovávat recepty na vaření?

Hledám efektivní ukládání vybraných receptů k vaření.

Ideální by bylo:

  1. Viditelné do receptů z jakéhokoli PC
  2. Načítání receptů jen vložením odkazu. ( Najdu nějaký recept na internetu který se mi zamlouvá, vložím jej do mé databáze, a vše se načte samo, já upravím možná kategorie apod.)

Dobré by bylo:

  1. fultexové vyhledávání

Nutné:
Zálohování mých receptů

Děkuji

Odpovědi
Kepler

Já to dělám tak, že si zajímavý recept zkopíruju do texťáku Office a pak uložím do souboru. K tomu mám Total Commander, kde si to přehledně rozdělím do podsouborů podle druhů jídla. Nic víc nepotřebuju.

Alesh

Stačí zagooglit… co třeba toto, viz zdroj?

Zdroj: https://www.slu­necnice.cz/sw/re­cepty-janicka/

JežíšKristus

YouTube