hanny 2

Jak a kde a za jakých okolností jste se seznámili s partnerem?

Odpovědi
stana73

Mně spravil kolo,druhý den jsem ho pozvala na kafe a když jsme si ho v klidu vypili,tak si docela „drze“ řekl o pusu,jako honorář.Od té doby tvrdí,že jsem ho svedla.Jo a kafe jinak nepije :D

anonym

Jako mladý kluk jsem navštěvoval restauraci za účelem pokecu s kamarády u piva.Na protější straně seděla ona.Pár úsměvů,pár zdvořilostních gest no a už jsme spolu 36 let!

tom004

Mně se stal osudem tanec. Vyzval jsem jednu slečnu k tanci (silvestrovská zábava). Během něj se mi jí podařilo přetrhnout náhrdelník z „perel“. No a už ty kuličky spolu sbíráme 41 let.

oskar

Já na koupališti.Taková to byla velká láska a stejně jsme se rozešli…