FlAsh_7

Jak a kam si psát deník, aby ho ostatní nenášli?

Odpovědi
Malvína

Piš do normálního papírového deníku a schovej si ho na nějaké tajné místo. Do skříně, za postel, někam na půdu.. Dají se koupit i se zámkem 🙂

Gonfaloniér

Já si vše podstatné schovával do skříně a tu jsem zamykal. Klíč jsem pak odkládal do stolíku. I deník jsme tam měl. :D
Naštěstí mi matka ani nikdo jiný v pokoji nešmejdila, takže jsme měl klid. Ale jistota je jistota.

marci1

Obávám se, že neexistuje 100%ně jistý způsob a úkryt pro zápisky deníku. Zastávám názor, že co mám v hlavě, mi nikdo nevezme, ani si to nepřečte. Moje myšlenky jsou moje! 🙂

led

Čiernou kriedou do komína…
To, čo máte stále voľne pred sebou, nehľadáte. Táto stará pravda je najlepšia pre skrývanie toho, čo má byť skryté.

Kelt

Použij tajné písmo, kódy, šifry a nech to na stole. Nebude to tak nápadné.

Justin1

Něco takového se tu už před časem řešilo.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kam-je-to-bezpecne

elkon

Deník si píší malé holky, dokud je neprobudí puberta.