Jak a co dělat, když jsem asi zavodněná? Měřím 155 a vážím 67kg.Nejim hodne, u jidla hodne piji…

hubnutí

Nejlepší odpověď
MacaM

Proč myslíte, že jste zavodněná? Pitný režim organismus hydratuje ne zavodňuje. Pokud jste zavodněná, máte zdravotní potíže. Lékař by Vám napsal léky na odvodnění.
V prvopočátku je nutné vědět, neužíváte-li nějaké léky, jak a co jíte, pokud byste byste byla zdravá, máte tedy větší tukovou zásobu a s tou se dá určitě něco dělat.
Já bych pak doporučila, detoxikaci, posílit funkce jater, žlučníku, ledvin, doplnit produkty k zvýšení metabolismu, tím by došlo ke spalování tukové tkáně, přidat bylinky na odvod nežádoucích metabolitů při hubnutí, aby nedocházelo k uvolnění škodlivin do organismu a jo-jo efektu po zhubnutí.
Nečekat zázraky za měsíc, hubnutí je veliká zátěž, je nutné dodržovat určitá pravidla, jíst pravidelně v menších dávkách, jíst potraviny bez chem. úpravy, konzervantů, dostatek vlákniny a kvalitní nápoje (čistá voda, pozor ne balená, bylin. ovocné a zelené čaje). Méně kávy, která spíše odvodňuje, zakyseluje organismus.

S hubnutím mám své zkušenosti, mohu tedy potvrdit, že to určitě jde, jen musíme být trpělivý a ne za 2–3 měsíce to vzdát. Kila se nabírají kromě těhotenství léta, tedy i redukce by měla trvat měsíce i roky!!!

Žádné zázračné pilulky nikomu „hubenost“ bez zdr. potíží nepřinesou! Hubnout se musí zdravě, bez stresu, zdravá strava, pozitivní myšlení, také pohyb ať už cvičení v posilovně, aerobic, břišní tance, Zumba…nebo dlouhé aktivní procházky, místo busem či autem pěšky, místo výtahem po schodech, apod.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

Další odpovědi
iwetax

asi bude dobré navštívit doktora. S pitím to nemá nic společného. Je to porucha organismu.

ReHu

Proč si myslíš, že jsi zavodněná?
Proč u jídla hodně piješ? To není dobře. Ředí se žaludeční šťávy a jídlo se pak hůře zpracovavá.
Má se pít po trochách v průběhu celého dne.
A co to přesně znamená – nejím hodně. Pokud jíš málo – stejně zhubnout nemusíš. Měla bys jíst malé porce po max 3 hodinách. Zaleží také hodně na skladbě stravy.
Můžeš mi na mail poslat kdy a co jsi jedla a pila v průběhu několika dní.