Ing.internet

Jak a čím vyčistit uši?

Nejlepší odpověď
Drap

Existují v lékárnách i ušní svíčky, je to takový trychtýřek, který se dá do ucha, zapálí, nehoří to jen doutná, a vyčistí to uši zcela neuvěřitelně. Vytáhne spolehlivě vše zevnitř.Osobně mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Další odpovědi
hanulka11

uši se čistí samy , ty jen odstraníš ušní maz vatovou tyčinkou nebo smotkem buničiny

nikeroska

Vatové tyčinky, nebo zajít k ušnímu lékaři ;) ten ty uši tak pročistí … Existují i spreje na vyčištění ušní dutiny

baghira

Vatové tyčinky. Pokud produkce ušního mazu přesahuje přiměřenou míru, k čištění pomůžou i ušní kapky (Aurecon).

dědapetr

Používám na čištění uší OTIC SOLUTION odstraňuje ušní maz,vodu a nečistoty ze zevního zvukovodu.S an­timikrobiální­mi účinky.

RQLM

Když jsem byl malý, mamka nám čistila uši jeden čas kysličníkem (paroxidem vodíku). Položit hlavu na bok, nalít kysličník a nechat chvilku působit a vylít a potom jen vatovou tyčinkou lehce pročistit. Ven se dostalo hodně materiálu.

anonym

Do uší se nestrká nic menšího než je loket.Tak mi bylo řečeno na ORL.Jinak mi proplachovali uši,protože jsem měl spoustu ušního mazu a pro této procedúře jsem slyšel trávu růst! 🙂

Cizecek.M

Holky, čím čistit dětem uši? Aby nehrozilo nějaké poranění od tyčinek?