Avatar uživatele
Ing.internet

Jak a čím vyčistit uši?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4608 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Existují v lékárnách i ušní svíčky, je to takový trychtýřek, který se dá do ucha, zapálí, nehoří to jen doutná, a vyčistí to uši zcela neuvěřitelně. Vytáhne spolehlivě vše zevnitř.Osobně mám jen ty nejlepší zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

uši se čistí samy , ty jen odstraníš ušní maz vatovou tyčinkou nebo smotkem buničiny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nikeroska

Vatové tyčinky, nebo zajít k ušnímu lékaři ;) ten ty uši tak pročistí … Existují i spreje na vyčištění ušní dutiny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Vatové tyčinky. Pokud produkce ušního mazu přesahuje přiměřenou míru, k čištění pomůžou i ušní kapky (Aurecon).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Používám na čištění uší OTIC SOLUTION odstraňuje ušní maz,vodu a nečistoty ze zevního zvukovodu.S an­timikrobiální­mi účinky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RQLM

Když jsem byl malý, mamka nám čistila uši jeden čas kysličníkem (paroxidem vodíku). Položit hlavu na bok, nalít kysličník a nechat chvilku působit a vylít a potom jen vatovou tyčinkou lehce pročistit. Ven se dostalo hodně materiálu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Do uší se nestrká nic menšího než je loket.Tak mi bylo řečeno na ORL.Jinak mi proplachovali uši,protože jsem měl spoustu ušního mazu a pro této procedúře jsem slyšel trávu růst! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Holky, čím čistit dětem uši? Aby nehrozilo nějaké poranění od tyčinek?

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví