kia

Jak a čím vyčistit hlavu vrtačky?

Při vrtání do stropu jsem zapomněl zakrýt hlavu papírovým kroužkem a do hlavy se se dostal prach (omítka). Dá se použít terpentýn?

Odpovědi
Lamalam

Terpentýn na prach z omítky? To asi uděláš pěkný tmel. Zkus to raději vyfoukat tlakovým vzduchem nebo tlakovým čistícím sprejem – http://www.czc.cz/d-clean-tlakovy-spray-stlaceny-plyn-300ml-p-5001/45277/produkt

anonym

nikdy jsem tam žádný kroužek nedával a neřešil jsem prach v upínací hlavě. nakonec ten kroužek asi bude rozhazovat prach všude. spíš to rovnou od vrtané dírky odsávám vysavačem