Bronzový

Jak a čím uvolňuje ucpané WC? Jsou na to vyhrazené nástoroje a jaké?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Takzvaný Krtek (což není nic jiného než NaOH, který koupíš mnohem levněji v drogérii) se na ucpané WC nehodí. Ten rozpustí tukové zátky pod dřezem, nebo vlasy a vousy pod umyvadlem. Někdy pomůže instalatérské péro (ne instalatérovo), ale já jsem se dokonce setkal i s tím, že instalatér musel mísu odpojit a bordel vyhrábnout ručně (tuba od pasty + držák na WC deodorant + všelicos na tom navěšené). No chuťovka. Instalatér přestal nadávat, až když jsem mu nalil panáka.

Další odpovědi:

Stříbrný

Ucpané WC se uvolňuje dle potřeby a možností. Od ručního vybrání, přes chemii až po "mlecího" robota s kamerou. Obvykle instalatéři dělají s něčím takovým >

https://www.zahrada-xl.cz/…

Stříbrný

Krtek. Chemický, nebo mechanický. Mechanický je v podstatě pružina s uspůsobeným hrotem.

Diskuze k otázce

Zlatý

Dochy

Kepler: A nevíš o nějakém šikovném instalatérovi, co by měl ruku aspoň 1,5m dlouhou a zahnutelnou do pravého úhlu?? (do pravého úhlu v té cca 15cm trubce, běžný loket na to stačit nebude) Klidně bych mu nalil ty panáky i dva :-)

Stříbrný

aliendrone

Přeci by sis neodepřel TAKOVÝ ZÁŽITEK, jakým je protahování odpadu, no ne? ;) :D :D

Jestli ti stačí URČITĚ jen 150 cm, tak https://www.super-naradi.cz/… Já bych ale nic kratšího, než 5m nekupoval, lépe 10m - to už ale musí pracovat DVA - jeden točí, druhý strká. :) S CHUTÍ DO TOHO!! :D :D :D

Zlatý

Dochy

Mám dva různě dlouhé kousky, ale chybí cit a oko. Ten zážitek si rozhodně neodpírám. První co jsem odtud vytáhl byli klukovi kraťase včetně nějakého dalšího nákladu (to dyž mu byli asi 2, šprajcli se snad až někde u stoupačky asi 2 m od ústí trubky a za 2 ohybama)

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 1308
Zlatý mosoj 987
Zlatý hanulka11 500
Zlatý Kepler 481
Zlatý gecco 468
Stříbrný cukrar 394
Zlatý annas 334
Zlatý Hlada 295
Zlatý marci1 293
Stříbrný elektrikář 247

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.