dust8

Jak a čím se přeoperovat na ženu v domácím prostředí?

Cíl mise je zdejší obrázek:

pixabay: https://pixaba­y.com/cs/photos/ma­rilyn-monroe-here%C4%8Dka-m%C3%B3da-model-399194/

Odpovědi
iceT

Blond paruka, hodně makeupu a šikovné ruce tě promění na kohokoliv.

https://www.da­ma.cz/clanek/ne­uveritelne-promeny-umelkyne-meni-svou-tvar-do-podoby-slavnych

Kryšpín

Dust mám dojem, že to nějakou pětku stojí, je pravděpodobně zapotřebí rekonstrukci penisu na vagínu, má to výhody začneš kupovat botky, šatky, šminky, nebudeš asi menstruovat ani rodit, při čurání je to jednoduší, ale hlavně pěkný holky to mají v životě jednoduší vystrčí vnady čím větší tím více pání tvorstva čučí a většinou od bezdomovců až po vrchní šlechtu jim spadne rozum do kalhot občas také s neblahými následky. Ovšem hlavní výhoda klídek, pokud by nájemce Hradu vyhlásil mobilizizaci na obranu naši vlasti.

cochee

Ničím a nijak. Většina lidí by nebyla schopna si ani sám sobě udělat steh na zranění. Mluvíš zde o složitých operacích v celkové anestezii. Viděl jsem něco před nějakou dobou, že si chlap při pobytu mimo civilizaci sám udělal apendix (slepé střevo), ovšem on byl povoláním chirurg a měl k dispozici alespoň lokální anestetikum.