Lleni

Jak a čím opticky zakrýt velké tváře a bradu??? Prosím poraďte …

Mam velké tváře a bradu; chtěla bych se zeptat jesi to de ňák opticky zmenšit- účes.. Atd..??
Nebo podobně?? Jak?

Odpovědi
odpomass

Zkus na tváře a bradu nějaké tmavší líčení (decentně), a jinak jedině s těmi delšími vlasy. Každopádně každé zboží má svého kupce – a měj na paměti že jsou horší problémy ;) …

ReHu

Určitě to lze výrazně ovlivnit správným líčením.
Použitím tmavého a světlého tónu.
Světlá zvýrazňuje a tmavá potlačuje.
Je lépe to ukázat, než napsat. Určitě něco najdeš.
Přibližně to je tak, že na střed brady trochu tmavého. Také od lícních kostí šikmo dolů.
Je potřeba míi ošetřenou pleť, použít make-up a pudr.
Pro začátek si kup levnější a min. 2 odstíny, abys mohla vyzkoušet co. kam a jak.

weronika

tak na tváře asi jedině to, že si rozpustíš vlasy a pokud je máš dlouhé – tak pod ramena- tak si je dáš jakoby přes ty tváře, a oni ti to jakoby orámují,
o jiném nevím

BANAN93

asi líčením…