modra2095

Jak a čím nejlépe slepit ozdobný hliněný květináč?

Odpovědi
gecco

Já bych to vyhodil…
😉
Ale pokud jde o nějaký ´památeční´, použij epoxid – třeba Epoxy 1200 ( http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=EPOXY+1200&min=­&max=&o=3&utm_me­dium=cpc&utm_sou­rce=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=_inurl%3A.he­ureka.cz%2F&gclid­=CMixiYXb38YC­FeLHtAodsXQJSQ )…
Je dobře brousitelný, přetíratelný (na zamalování spojů), vyplní i případné díry (a můžeš do něj přidat i nadrcené – na jemno! – ´drobky´ z toho květináče, jako plnivo)…
😉

ReHu

Buď spešl lepidlem na keramiku nebo lepidlem také na keramiku.
Lepené spoje musí být suché a čisté.
Pokud je u vás nějaký kurz (po prázdninách) na tvorbu keramiky, můžeš je poprosit, prasklé hrany máznout bezbarvou glazurou a vypálit v peci.
Záleží také na tom, jak hodně je rozbitý.