Niikii

Jade Olivia – najdete mi o ní nějaké info?

Ahojky.Mám takovou blbou prosbu..hrozně se mi líbí Tom Felton(hraje Draca Malfoye v HP) a jeho přítelkyně se jmenuje Jade Olivia.Na netu o ni nemuzu nic najit a kdyz tak je to anglicky a překladač to překládád hrozně blbě ☹ prosím pomohl by jste mi někdo najít o ní informace? Děkuju moc

Odpovědi
anonym

v odkazu je dokonce i její stránka na facebooku

Zdroj: http://www.allstar­pics.net/pic-gallery/jade-pics.htm

quentos

na netu česky vskutku není nic, takže leda zajít do knihovny