dudu

Jací vlastně jsme?

Když si my chlapi narození ve znamení Lva přečteme tento horoskop:

Ve znamení Lva kdo zrozen jest,
je samá sláva, samá čest.
U jedné navždy zůstane,
i když snad milovat ji přestane.
On prostě není na děvčátka,
on blbeček je trošku – zkrátka.
Můžeme vypnout svoji hruď nebo máme raději sklopit ohon?

Doplňuji:
Po pravdě jsem na tento příspěvek očekával spíše reakci od zde přítomných hošanů. Každopádně děkuji milým kolegyním za odezvu. Dovolím si připojit text horoskopu napasovaného na Lvice. Nejsem veršotepec a ani autor dále uvedeného:

Však žena zrozená u Lva,
ta by Vám mohla lehce urvat,
to čím se tolik chlubíte
a čím se tak rádi pyšníte.
Taková žena je prostě Lvice,
a to si prosím vlučte do palice.

Nejlepší odpověď
kapka

Kdo není proutník, je blbeček? A proč jako?

Další odpovědi
hanulka11

Fakt nevím jaký jste,… ale pobavila jsem se …

poa.li

Každému, co jeho jest…

anonym

Vypňete hruď,nemají se lvíčci proč za svou věrnost stydět,sklopit ohon můžete také,správný český lev má dva,takže vám ještě jeden zbyde.

FOG

Shodou okolnosti mam dva zname,kteri jsou manzele a myslim,ze to u nich funguje jako v prirode u tech lvu,kde lvice lovi a lev se jen prevaluje.
Ta znama podnika a tudiz se stara o zvanec a on vetsinou se zabyva zalibami jako je tenis a myslivost,ale asi jim to tak vyhovuje.