ten který je

Jací tvorové se vyvinou z člověka?

O pár řádků níže padla otázka:http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/z-kterejch-tvoru-se-vyvinuli-prvni-savci
Já se ptám jací tvorové se vyvinou z člověka?Nebo je darwinismus omyl?Uvítám vaše odpovědi.Díky.

Nejlepší odpověď
gecco

Co ´bude´ netuším…
Ale už nyní občas potkávám lidi přetvořené v opice či draky…
Krávy, slepice, voly, čuňata…
😉
Někdy i slona v porcelánu nebo kočku na toulkách…
😉

Další odpovědi
arygnoc

zasa iba nejaké zvieratá.

;-Q

marci1

Těžko říci, možná se vyvinou z člověka „Kyborgové“. 🙂

http://www.abic­ko.cz/clanek/prec­ti-si-technika/11084/jaka-bude-budoucnost-science-fiction-vcera-a-dnes.html

lexx

Darwinismus je domněnka, hypotéza která za 100 let nemusí platit…člověk asi zmutuje do podoby malého „stříbrňáka-šedivce“ s velkou hlavou, velkýma černýma očima a dlouhýma tenkýma rukama i nohama, ano zrovna takového tvora kterým se někdy říká bedroom visitor co unášejí lidi do ufo.

anonym

To nemůže níkdo vědět,co se z nás vyvine,buďme za to rádi.

zelí

Budem vypadat jak asgardi z hvězdné brány.