Jací jste?

jste klidní a málo-co vás rizčílí,nebo jste spíš nerváci?
Doplňuji:
já svůj klid roky trénovala dnes mi říkají že jsem klidnější ale kdysi jsem byla jak střelný prach stačilo málo a děly se věci D vsem

Nejlepší odpověď
Jahoda

Mám pevné nervy, ale čeho je dost, toho je příliš. pak se ze mě stane nervák. Zdědila jsem to 😉

Další odpovědi
Bunnik

Jsem klidná. Nervuju se jen zevnitř… neumím na někoho křičet, za to umím být pěkně protivná, když už toho je na mě příliš…

aramah

Nejsem nervák a bude to tím, že kolem mně jsou pouze pozitivní lidé.

BEAES

Jsem spíše klidná, ovládám se,ale, umím i pěkně vybouchnot a to pak stojí za to, jsem ohnivé znamení, tak jsem se s tím tak narodila.

lilibou

já moc nedávám najevo své emoce..když mě něco opravdu štve tak to stejně nějak ututlám v sobě,nechci kazit náladu i lidem kolem mě..ale bohužel někdy chce ten nahromaděný vztek ven..a to potom schytá můj přítel..ale on mě zná a ví že to tak nemyslím,a že se jen potřebuju vykřičet..

pondělí

hele Miroslavst,nelákej mne,už tak je štvu
Mám problém v tom,že se dokážu kontrolovat,a svoji zlobu neukazuju,tím sice vytáčím druhé,ale zase se o nich mnoho dozvím a mohu je snáze přečíst
naučil mne to děda,ktarý díky tomu mnohokrát přežil

Miroslavst

Obojí, ale spíš se snažím být klidný.
A co ty? nenapíšeš?
Jo a palec se dá dát i takto :D
http://gesto.na­vajo.cz/gesto-13.jpg

Vicki

Jsem klidná,hodně dlouho si nechávám …na hlavu a pak nastane neskutečný výbuch.Ale nutno podotknout,že erupce postihne jen ty,kterých se to bezprostředně týká-jinak jsem mírumilovný člověk.

led

som ako sopka, kľudne si odfukujem až príde impulz a výbuch. Potom opäť čakám…

martina1

Já jsem cholerik a díky mému znamení,jsem puntičkář a musím mít vše naplánované.Dnes mě vytočila švagrová během 30s návštěvy.Nezula se, a když jsem jí řekla,že u nás se zouváme,tak mi odpověděla,že tu mám stejně bordel.Kráva…Om­louvám se,ale ulevilo se mi.

Marvan

Já jsem největší borec 🙂