Avatar uživatele
anonym

Jací jste?

jste klidní a málo-co vás rizčílí,nebo jste spíš nerváci?
Doplňuji:
já svůj klid roky trénovala dnes mi říkají že jsem klidnější ale kdysi jsem byla jak střelný prach stačilo málo a děly se věci D vsem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Jahoda, anonym, aramah, Bunnik před 5008 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Mám pevné nervy, ale čeho je dost, toho je příliš. pak se ze mě stane nervák. Zdědila jsem to 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bunnik

Jsem klidná. Nervuju se jen zevnitř… neumím na někoho křičet, za to umím být pěkně protivná, když už toho je na mě příliš…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Nejsem nervák a bude to tím, že kolem mně jsou pouze pozitivní lidé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Jsem spíše klidná, ovládám se,ale, umím i pěkně vybouchnot a to pak stojí za to, jsem ohnivé znamení, tak jsem se s tím tak narodila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lilibou

já moc nedávám najevo své emoce..když mě něco opravdu štve tak to stejně nějak ututlám v sobě,nechci kazit náladu i lidem kolem mě..ale bohužel někdy chce ten nahromaděný vztek ven..a to potom schytá můj přítel..ale on mě zná a ví že to tak nemyslím,a že se jen potřebuju vykřičet..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

hele Miroslavst,nelákej mne,už tak je štvu
Mám problém v tom,že se dokážu kontrolovat,a svoji zlobu neukazuju,tím sice vytáčím druhé,ale zase se o nich mnoho dozvím a mohu je snáze přečíst
naučil mne to děda,ktarý díky tomu mnohokrát přežil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Obojí, ale spíš se snažím být klidný.
A co ty? nenapíšeš?
Jo a palec se dá dát i takto :D
http://gesto.na­vajo.cz/gesto-13.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Jsem klidná,hodně dlouho si nechávám …na hlavu a pak nastane neskutečný výbuch.Ale nutno podotknout,že erupce postihne jen ty,kterých se to bezprostředně týká-jinak jsem mírumilovný člověk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

som ako sopka, kľudne si odfukujem až príde impulz a výbuch. Potom opäť čakám…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já jsem cholerik a díky mému znamení,jsem puntičkář a musím mít vše naplánované.Dnes mě vytočila švagrová během 30s návštěvy.Nezula se, a když jsem jí řekla,že u nás se zouváme,tak mi odpověděla,že tu mám stejně bordel.Kráva…Om­louvám se,ale ulevilo se mi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marvan

Já jsem největší borec 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek