Adélizna

Jací jsou Srbové?

Nejlepší odpověď
ReHu

Srbové jsou stejný, jako ostatní lidi.
Hodní, zlí, obětaví, zavistiví, dobří, nedobří, dobrosrdečni, zvědaví, lakomí, přející, .......
Někdo víc,někdo míň, ......

Další odpovědi
Nendak

Srbové jsou, řekl bych, víc majetničtí, žárliví a více dbají na klasické rozdělení rolí ve vztahu. Ale je to samozřejmě individuální. Jinak si myslím, že mají podobnou mentalitu. Když si to tak vezmeme, člověk jako člověk. A je jedno jestli je ze Srbska nebo z Finska nebo jestli má černou pleť nebo bílou. ;)…
Asi tak

anonym

Nezajímájí mě otázky typu „jací jsou Srbové“,jelikož mi případají poněkud vtěrné jako kdyby byl tazatel nějaký narcista.
Doplňuji:
Nendak – Vtomto případě nejde o rasu,ale o podvod již známého úchyla,který boduje sám sebe a opět se sehnul k podvádění jako rozený kriminálník z Rumunska.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Nar­cismus

anonym

ReHu – Tento srb je výjmečný cocůtek,vtěrný se svojí až debilní a zákeřnou politikou,ano vrátil se a je neponaučitelný jako přistěhovalec­ká veš.