Avatar uživatele
petr77

Jací jsou podle Vás Vodnáři?

Znáte někoho z okolí v tomto znamení? Jaký je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, aramah, hanny 2, fablen, anonym před 4413 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
IK

Měla jsem kamaráda vodnáře, výborný muzikant, odlišoval se úplně ve všem, mohl by vytvořit vlastní kulturu kdyby mu někdo rozuměl a přidal se. Byl takový strom v poušti, v 19 si založil kapelu (Originální pražský synkopický orchestr – pokud to někomu něco říká) mluvím o něm v minulém čase protože někam zapadl když ho kapela opustila, hold měl ideály a oni chtěli vydělávat.
Syna mám také vodnáře a také je dost svérázný, oba pijí mléko 🙂 potřebují aby je okolí bralo takové jací jsou a nesvazovali svými představami, ale pokud to někdo dělá tak se stejně rozhodují podle sebe. Jejich vlastnosti se mi líbí, jejich schopnosti přesahují mé chápání…obdivu­hodné 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Znám jich několik, ale každý jiný. Zajímavé je ,že by měli mít rádi vodu, a přitom pijí pivo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Vodnářka je moje 5-tiletá vnučka.Je to svéhlavička,všechno co se po ní chce sice udělá,ale až chce ona.Pořád diskutuje a je strašně důležitá,zkrátka takovej chytrolín!Žije si na svým obláčku a ostatní má „na háku“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Petře, to je hezký dotaz. Aspoň zjistím, jak na tom jsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Drape, já jsem taky vodnář, ale raději dobré vínko, než pivo. Někdy po obědě 3 dcl, vyjímečně v létě na kole i 3 3 dcl 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jasně, že jsou každý jiný. Záleží na tom, ve kterém období se který narodil a také jací byli rodiče atd atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek