petr77

Jací jsou podle Vás Vodnáři?

Znáte někoho z okolí v tomto znamení? Jaký je?

Nejlepší odpověď
IK

Měla jsem kamaráda vodnáře, výborný muzikant, odlišoval se úplně ve všem, mohl by vytvořit vlastní kulturu kdyby mu někdo rozuměl a přidal se. Byl takový strom v poušti, v 19 si založil kapelu (Originální pražský synkopický orchestr – pokud to někomu něco říká) mluvím o něm v minulém čase protože někam zapadl když ho kapela opustila, hold měl ideály a oni chtěli vydělávat.
Syna mám také vodnáře a také je dost svérázný, oba pijí mléko 🙂 potřebují aby je okolí bralo takové jací jsou a nesvazovali svými představami, ale pokud to někdo dělá tak se stejně rozhodují podle sebe. Jejich vlastnosti se mi líbí, jejich schopnosti přesahují mé chápání…obdivu­hodné 🙂

Další odpovědi
Drap

Znám jich několik, ale každý jiný. Zajímavé je ,že by měli mít rádi vodu, a přitom pijí pivo.

hanny 2

Vodnářka je moje 5-tiletá vnučka.Je to svéhlavička,všechno co se po ní chce sice udělá,ale až chce ona.Pořád diskutuje a je strašně důležitá,zkrátka takovej chytrolín!Žije si na svým obláčku a ostatní má „na háku“.

anonym

Petře, to je hezký dotaz. Aspoň zjistím, jak na tom jsem.

ReHu

Drape, já jsem taky vodnář, ale raději dobré vínko, než pivo. Někdy po obědě 3 dcl, vyjímečně v létě na kole i 3 3 dcl 🙂.

terry

Jasně, že jsou každý jiný. Záleží na tom, ve kterém období se který narodil a také jací byli rodiče atd atd.

aramah

.