aruallaf

Jací jsou největší znečišťovatelé obvzduší v Praze? Které škodlivé látky produkují?

Jak se dá zabránit úniku škodlivých látek do ovzduší?

Nejlepší odpověď
quentos

Při druhé otázce podobného typu napadne i blbého, že jde o úkol. Přečtěte si laskavě kodex (to máte mimochodem učinit již při registraci), další otázky tohoto typu budou bez varování mazány.

Další odpovědi
zzzzz

To je úkol????
Největší znečišťovatelé ovzduší v Praze jsou bezdomovci.
Doplňuji:
Navrhuji pokus 🙂
Odpovídejme jim na ty úkoly schválně špatně. Snad když dostanou za 5, tak s tím přestanou.

marci1

Největší znečisťovatel ovzduší v Praze je doprava. Zabránit lze jen tím, že Pražáci budou jezdit hromadnými dopravními prostředky a auta se budou snažit co nejvíce nechat doma. ☹

Emefej

Největší znečišťovatelé obvzduší v Praze jsou stejní jako v ostatních velkých městech.