Avatar uživatele
nikitka1 :)

Já vůbec nevím jak mám tohle přeložit. Mohli by jste mi pomoci.Aspoň s nějakou větou?

Doufá,že se Vám tohle téma líbilo. Pro mě osobně bylo velmi ponaučující.Každý z nás dělá chyby a někdy zapomínáme na slušné chování. Chtěla bych poděkovat paní učitelce Šinclové ,která mi moc pomohla.
Doplňuji:
V angličtině! Dě­kuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3387 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

když „vůbec nevíte“, tak proč se do toho pouštíte? Chceme vidět aspoň nějaký pokus, nebudeme za někoho něco dělat jen tak.
Doplňuji:
haha, tak teď jsem se pobavil. Quimby Vám to totiž přeložil i s tím Vaším překlepem, resp. nedoklepem (předpokládám, že záměrně, abyste u toho musela aspoň trochu přemýšlet). Takže jestli jste to jenom mechanicky opsala, tak se Vám to vymstilo – odevzdala jste práci skutečně s „doufá, že…“
Zbývá dodat drobnosti, že před „that“ se nepíše čárka a že Ms. Šinclová by v angl. rozhodně nebyla „our“ teacher, nýbrž my teacher (české tendenci používat „my“ namísto „já“ a „naše“ namísto „moje“, když není 100% jasné, kdo ti „my“ jsou, se angl. rodilí mluvčí smějí a považují ho za přežitek z dob socializmu). Konec věty … who helped me very much (so much by znamenalo „tolik“).
Aspoň vidíte, jak se nevyplatí nechávat za sebe pracovat jiné.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

He/she hopes, that you liked this topic. For me personally it was really enlightening. Each of us makes mistakes and sometimes we forget good manners. I would like to thank (our) teacher Ms. Šinclová (pokud vím tak není dobré skloňovat) , who has helped me so much.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Kup ji třeba kytku
Doplňuji:
Buy her a flower :)

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Jestli tě paní učitelka Šinclová učí angličtinu, tak ti asi moc nepomohla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

„ponaučující“ je dost divné slovo. Bylo myšleno „poučné“?

před 3386 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek