nikitka1 :)

Já vůbec nevím jak mám tohle přeložit. Mohli by jste mi pomoci.Aspoň s nějakou větou?

Doufá,že se Vám tohle téma líbilo. Pro mě osobně bylo velmi ponaučující.Každý z nás dělá chyby a někdy zapomínáme na slušné chování. Chtěla bych poděkovat paní učitelce Šinclové ,která mi moc pomohla.
Doplňuji:
V angličtině! Dě­kuji

Nejlepší odpověď
quentos

když „vůbec nevíte“, tak proč se do toho pouštíte? Chceme vidět aspoň nějaký pokus, nebudeme za někoho něco dělat jen tak.
Doplňuji:
haha, tak teď jsem se pobavil. Quimby Vám to totiž přeložil i s tím Vaším překlepem, resp. nedoklepem (předpokládám, že záměrně, abyste u toho musela aspoň trochu přemýšlet). Takže jestli jste to jenom mechanicky opsala, tak se Vám to vymstilo – odevzdala jste práci skutečně s „doufá, že…“
Zbývá dodat drobnosti, že před „that“ se nepíše čárka a že Ms. Šinclová by v angl. rozhodně nebyla „our“ teacher, nýbrž my teacher (české tendenci používat „my“ namísto „já“ a „naše“ namísto „moje“, když není 100% jasné, kdo ti „my“ jsou, se angl. rodilí mluvčí smějí a považují ho za přežitek z dob socializmu). Konec věty … who helped me very much (so much by znamenalo „tolik“).
Aspoň vidíte, jak se nevyplatí nechávat za sebe pracovat jiné.

Další odpovědi
Quimby

He/she hopes, that you liked this topic. For me personally it was really enlightening. Each of us makes mistakes and sometimes we forget good manners. I would like to thank (our) teacher Ms. Šinclová (pokud vím tak není dobré skloňovat) , who has helped me so much.

jáára

Kup ji třeba kytku
Doplňuji:
Buy her a flower :)

Lamalam

Jestli tě paní učitelka Šinclová učí angličtinu, tak ti asi moc nepomohla.

Pepa25

„ponaučující“ je dost divné slovo. Bylo myšleno „poučné“?