inf

Já vážně nejel…

Opravdu mě nezastavili: když sem stál s autem u chodníku a chystal se jít ven tak na jednou stáli u dveří.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak využij toho, co jsem ti popsal. A že nikoho neseženeš za svědky. Pokud jsou policajti opravdu dobří a budou mluvit pravdu, že jsi stál, tak se nic neděje. Pokud budou lhát že jsi jel, tak co ti je po nich, sežeň svědky i ty kteří vůbec neví o co se jedná. Prostě jak oni, tak ty.

Další odpovědi
aramah

A jak jste se dostal k tomu chodníku? Pokud jste tam byl sám a motor teplý nevím nevím…

ReHu

Nevím, jak je to možné, že kde se vzali, tu se vzali…
Když jsi nejel, co jsi tam dělal? To jsi chtěl jen popojet? Ale pak jsi jel. Sice kousek, ale jel.

NickD

Jak napsal Miroslavst.....,ale jinak mi chybí hodně informací…?????
V každém případě počítejte stím,že vás viděli a jsou dva.Neviděl vás třeba soused,kterému jste šel do auta pro …?
Případnou dřívější výpověď musíte oduvodnit a vysvětlit.