nabubindes

Já to viděl prvně včera Harry Fotter. Jak se Vám to líbilo?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Škoda že mi není zase 10 let. Jsou to nádherné pohádkové knihy.

Další odpovědi
Gollumek.88

parodii nebo tu první půlku sedmého dílu? já se na to těšim. i ve svym věku si s chutí sednu a vezmu pottera do ruky a čtu, nebo si pustim film.

na sedmý díl se docela těšim :)

Michal

Je to nádhera pro děti.

iceT

Muj oblibeny film,tesim se na posledni dily.

Hudler

Tak filmy podle mého názoru nejsou tak pěkné jak knížky, protože film je omezen časem. Přesto jsou filmy s HP nejlepší, protože mají příběh.