Jirka96

Já potřebuju poradit,já jsem si stáhnul hru z her spidla,a chci se zeptat jestli si přilepší,když si koupím origo?

Odpovědi
arygnoc

určite.
Pokiaľ to nie je free verzia alebo nie je jasne deklarované, že hra je zadarmo, sa jedná o pirátstvo.

Sůwa

Stáhnout můžeš akorát 60 minutovou verzi, jinak stejně musíš zaplatit. Je třeba to hlídat v trafikách, někdy je soubor pěti her za nižší cenu, ale prodej je časově omezený. Můžete se na to i složit s kamarády. Podobné hry jako má Špidla jsou v anličtině free na serveru www.myplaycity.com a mají lepší grafiku. Dá se to zvládnout i bez znalosti angličtiny, jen se slovníkem.

Hafanana

Sůwa: myplaycity „zasviní“ počítač, pozor, adware.