Já osobně tomu nechci věřit. Máte jiný názor?

Má víc funkcí než japonská kalkulačka! Lidé si o sobě myslí bůhví jak nemakají… Ale tohle je borec, protože je již druhý státní zaměstnanec, který dře jako kůň!!!!

  • Pracant Michal Hašek je:*
  1. Poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.
  2. Člen volebního výboru sněmovny.
  3. Člen zemědělského výboru sněmovny.
  4. Člen Meziparlamentní skupiny Česko – Rakousko ve sněmovně.
  5. Člen Rady vlády pro záležitosti romské menšiny.
  6. Člen Rady vlády pro energetickou a surovinovou strategii ČR.
  7. Hejtman a člen rady Jihomoravského kraje (JMK).
  8. Zastupitel Jihomoravského kraje Předseda Rady hospodářské a sociální dohody JMK
  9. Předseda Bezpečnostní rady JMK.
  10. Předseda poradního sboru hejtmana pro otázky koncepce zdravotnictví JMK.
  11. Předseda Asociace krajů České republiky
  12. Člen Komise Rady Asociace krajů ČR pro dopravu.
  13. Místopředseda Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod.
  14. Člen monitorovacího výboru ROP NUTS 2 Jihovýchod
  15. První místopředseda (a člen ÚVV) ČSSD.
  16. Člen politického grémia ČSSD.
  17. Člen KVV ČSSD Jihomoravského kraje.
  18. Místopředseda OVV Brno-venkov ČSSD.
  19. Stínový ministr zemědělství a venkova ČR za ČSSD.
  20. Garant zemědělské ústřední odborné komise ČSSD.
  21. Předseda dozorčí rady akciové společnosti Cíl.
  22. Předseda Politické rady CENTROPE.
  23. Člen správní rady Masarykovy univerzity Brno.
  24. Člen správní rady VUT Brno.
  25. Člen správní rady Mendelovy univerzity v Brně
  26. Člen správní rady Veterinární a farmaceutické univerzity Brno.
  27. Člen Řídící komise se statusem rozhodovacím Moravian science centre Brno.
  28. Předseda valné hromady Jihomoravského inovačního centra.
  29. Předseda Dozorčí rady Vinařského fondu ČR =

Čistá měsíční mzda celkem : 3.545.050,– Kč

Nejlepší odpověď
anonym

Hlavně, že Havel prohlašoval NEJSME JAKO ONI.Oni byli ale proti dnešním zákonodárců jako beránci.Poslanci MĚLI PLAT REFUNDOVANÝ, čili chodili do práce a akorát na zasedání byli uvolňovaní a plat byl průměrem z práce.

Další odpovědi
gecco

Děláš dobře, že tomu nevěříš…
😉
http://www.si­nagl.cz/images/ZO­I_Hasek_odpoved_230415­.pdf

BTW – i ta „Čistá měsíční mzda“ je kec, šlo o hrubou mzdu (+ náhrady etc) roční…
😉

Drap

Už to kolovalo před půl rokem. A čemu nechceš věřit. V tomto státě je možné snad i nemožné. U pana Haška bych tomu i věřil.

Agneta

Kdyby to měl měsíčně, tak to ano…ale za rok, a hrubého? Není na tom náhodou jen jako popelář v Rakousku? :DDD

marci1

Jestli věřím, či nikoliv? Dnes je možné všechno, úplně v pohodě. Jen aby to všechno ustál.

jmhad

Znám jednoho polsance za ANO, který je starostou,majitelem dopravní firmy, předsedou krajské organizace, členem ústředí ANO, v komisi , poslancem, místopředsedou jednoho výboru, předsedou dalšího výboru .. a to teprve s dojením politiky začíná.

anonym

Hm, admin 3.

lexx

nesmíš věřit všemu co se plácá v bulváru nebo u piva, faktem jest že už starej dobrej Gusta říkával: z jednoho platu vyžít nelze, proto byl prezidentem, generálním tajemníkem KSČ, vrchním velitelem armády (ČSLA) a LM, čestným občanem několika měst…nevím, nevím jak to ty lidi všechno stíhaj, když den má jenom 24h…

anonym

Barbakane, právě mi Haškův chábr smazal asi 10 kvalitních odpovědí a z toho 4 „olajkované“…

anonym

…samozřejmě šlo o staré vykopávky.

anonym

Barbakane, provedl jsem o co jsi žádal.Akorát mám obavu, abych nebyl dotázán adminem proč.Vždyť to není nic proto kodexu.

anonym

Lahny, neměj obavy.