Miroslavst

Já myslím, že je to pravda. Co vy na to?

Podle Hawkinga by měli být lidé zticha a věřit, že si jich mimozemšťané nevšimnou. V opačném případě hrozí, že přiletí, vyčerpají veškeré pozemské zdroje a zase zmizí v hlubokém vesmíru.
Celý článek: http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/198538-mimozemstany-bychom-meli-nechat-na-pokoji-varuje-lidstvo-fyzik-hawking.html

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Já myslím, že to s těmi mimozemšťany obecně nebude tak horké.

Další odpovědi
anonym

Takových úvah bylo…Trochu to připomíná zaručený konec světa-kdy to má zase být? Někdy ve 12.roce n.l.? Tak máme dělat,že nejsme? Kromě jiných znaků života tady- jak by chtěl p.H. eliminovat neuvěřitelné množství energie(na PLANETU naší velikosti),kterou Země vyzářila,vyzařuje a ve stále větším množství vyzařovat bude? TV a radiové signály vydáváme (elektromagn.vlny)ja­ko slunce.Musíme svítit jako maják.Toho by si prostě musel všimnout i Vesmírný Idiot.Krom toho-jsme si jisti,že už tady dávno nejsou?

vecernice

No já bych je taky moc nedráždila,už tak jich je tady mezi náma dost.

dudu

V žádném případě nemohu a nechci s panem Hawkingem polemizovat, ale jeho názor mě hodně překvapil. Především proto, že naše planeta hlavně kvůli televiznímu vysílání září v tomto spektru více než Slunce, což musí zaujmout každého pozorovatele, dnes už ze vzdálenosti asi 70-ti světelných let. Pokud existují civilizace vyspělejší o stovky až tisíce let, určitě o nás dávno vědí. A k tomu, že se s námi zatím nekontaktují, mají svoje důvody. Podle mého názoru je prostě až tak nezajímáme a nebo jen podobně jako každý s nás kouká na mraveniště nebo pulce v tůni. Ve střehu by lidstvo mělo být spíše samo přes sebou.

ten který je

Myslím si že pan Hawking je kapacita a že ví co říká.

mojitek

Dle me pan Hawking myslel ET,kteří o nas jeste nevedi.Nebudme naivni, nejsme zdaleka tak"neviditelní" , jsme pro ostatni „novy druh“ urceny zatim ke zkoumani.