pometlo

já mám exekuci ale nevyzvedla jsem poštu exekuce už běží

ne ne já mám exekuci ale nemám od toho papíry (nevyzvedlá pošta) potřebuji jen vědět jestli stačí zaslat soudu žádost o ofocení žaloby a rozhodnutí .Slyšela jsem něco o civilním soudě nerozumím tomu.Když pošlu žádost na soud ze všemi značkami tak jestli mi vše co potřebuji zašlou

Nejlepší odpověď
Mapel

Je to jednoduché. Od někoho jste se musela dozvědět o exekuci.

  • oslovil vás exekutor
  • přišla exekuce na plat.

Takže se obrátit na toho od kdo vám o exekuci řekl a ten má i Soudní rozhodnutí o exekuci. Bez problémů vám může udělat kopii – exekutor – mzdová účtárna. Tady je právě to přesné zadání. Pokud nechceš veřejně informace, tak můžeš do pošty.

Další odpovědi
anonym

Odpověď máte již u minulé otázky. Buďte tak hodná a respekujte zdejší pravidla. Neklaďte k jedné otázce stále nové dotazy. Na ty je vyčleněno místo v diskuzi.
Doplňuji:
Ano, kapko, to jsem zaregistrovala i já. Je to jasný důsledek toho, kam vedou odpovědi typu: Já nevím. Já nerozumím. Mělo by platit, že když nevím, tak mlčím.
Také tu ale platí zásada, že stejná otázka se nemá vkládat opakovaně, natož třikrát.

kapka

Civilní soud, to je jen takové označení o jaký druh soudního procesu se jedná. Další druhy jsou trestní řízení a správní řízení. Váš případ exekuce se řeší právě civilním soudem /procesem/, také se říká občanským řízením.

Nejsem až takový znalec, ale logicky si myslím, že by Vám měli požadované dokumenty znovu poslat, když o ně požádáte. Máte na ně, dle mého mínění, nárok.
Doplňuji:
Ocko, tahle otázka tu byla dříve, než jste Vy odpověděla u té minulé otázky. A byla tu, protože se tazatelka zareagovala na Drapovu odpověď, kde Drap říká, že otázce nerozumí. Proto napsala tazatelka otázku znovu a srozumitelněji. Nechápu, proč pořád každého buzerujete. To aby se člověk pomalu bál tady na něco zeptat. ☹

kapka

Ocko, Vám tady za to platěj, že tu zjednáváte pořádek? Nebo dostanete větší tričko než ostatní?

anonym

Kapko, zřejmě by i pro tebe bylo vhodné si přečíst pravidla a kodex dříve než sem budeš příště psát tak nesmyslné poznámky.
Tričko už dávno mám a nemám se tedy kam a proč snažit svými poznámkami vetřít. Další tričko nepotřebuji, takže nový profil si kvůli tomu zakládat nebudu.
Pokud budou všichni uživatelé dodržovat pravidla, tak nebude mít nikdo důvod na ně upozorňovat.
U otázky tazatelky šlo o to, že doplnění nebo vysvětlení mohla dopsat už při prvním dotazu do diskuze a nemusela vkládat stejný dotaz třikrát. To totiž pravidla hodnotí jako podvádění. Chce to víc číst a méně rejpat.
Ještě nějaký dotaz k tomu, proč považuji zbytečnou práci za zbytečnou?

JájsemRaibek

No větší tričko asi dostane, já nemám prsa :))

kapka

🙂