tommicecek

ja ji miluju ona jineho nejakou lepci radu nez najdi si jinou

Odpovědi
baghira

Žádná lepší rada neexistuje – praxe ukázala, že je to nejlepší řešení.

hanulka11

to se v životě stává … bohužel …měj jí jako kamarádku, třeba časem pochopí -co k ní cítíš

marijakes

Když myslíš, že to není dobrá rada, tak čekej a čekej a čekej… až se ona s tím současným rozejde. Komu není rady, tomu není pomoci.

Damiana

Ale vůbec nemusíš hledat jinou. Jen musíš být lepší, než tvůj sok. Je toho plná literatura, historie, žádná filmová zápletka by nebyla dokonalá, kdyby chybělo něco ve stylu nenaplněné lásky a touhy po ní. Musíš se snažit dokázat tvé vyvolené, o co přichází, když nemá takového přítele jako jsi ty. Blbé ovšem je, když není moc co předvést – a čím rivala trumfnout. Je to jen na tobě, protože, když ji miluješ…
http://www.you­tube.com/watch?v=O­wELxvG5c-E&feature=you­tube_gdata_pla­yer