Baruu123

Ja ho mám najít…?:(

Dobrý den,mám problém…Nevím, jak mám zjistit jméno jednoho kluka, se kterým jsem nedávno ležela v nemocnici ponotřesu mozku. Je mu cca 17 a jmenuje se Kuba. Vím ještě kde bydlí ale jinak nic víc. Musím zjistit jeho jméno aby jsem se s ním mohla sejít, protože díky němu jsem byla každý den v nemocnici pozitivně nabitá a šťastná… Nevíte, jak bych ho mohla najít? :')

PS: vím jen město…a to město je hooodně velký ;)

Nejlepší odpověď
gecco

Víš, kde bydlí – tak tam dojdi, ne???

Další odpovědi
ptáč

Zajdi (neplést si s pojdi) na oddělení a zeptat se sestřiček. Hlavu ti neutrhnou. Kuba se jmenuje Jakub, to jim řekni. Jak budeš znát celé jméno nebo přezdívku, hledej zde https://pipl.com/ Poté najdeš jeho nějaký profil, účet na YouTube, atd.
Když víš, kde bydlí, tak odhadni dobu, ve kterou se bude vracet ze školy, nebo odcházet na fotbal. Jak ho uvidíš, tak mu sděl jak tě zajímá.

Zdroj: http://priznej.cz/

briketka10

To už je přehnaný, když vše víš, proč se ptáš?

Doplňuji :

Ad ptáč

Já vím, ale tak ji hezky poradila iceT
a ona ji vynadala, proto moje odpověď
víme?

JájsemRaibek

Zkus třeba fb – Kuba, Jakub, možná i přezdívka, když jste byli spolu a místo pobytu taky víš.

Mc Merkurion

jo,tak ty hledáš příjmení,jméno je přeci Kuba > no tak to se musíš zeptat,jsou tady sice odpovědi na každou otázku,ale nesmíš všemu věřit a brát doslova…

briketka10

Ano, tak se podívej na její odpověď :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-12#discussion

ptáč

briketko10 kdyby aspoň napsala kde je ta nemocnice, to město. Tak už by nebyl problém pro to něco udělat. Když zde hraje roli nedočkavost…