ja a ridicak 2

jde mi o to ze trest 2,5roku zakazu rizeni za alkohol mam uz za sebou.ted mam zakaz 2+2 roky za rizeni bez opraveni a mareni.akorad nevim nevim jestli jsem zakaz rizeni dostal za mareni nebo rizeni bez,jelikoz jsem za to vzdy dostal dva tresty.tj zakaz a hodiny poprve a zakaz a 3 mes.vykon.dekuji za odpoved

Odpovědi
Standa1

Já vám rozumím, ale je úplně jedno za co jste dostal ten „zákaz“, protože ani v jednom případě se vám tento trest díky novému trestnímu zákoníku nezruší ani nezkrátí.

Máte jedinou (teoretickou) možnost, a to podat si žádost na prominutí zbytků trestu. Tresty by vám mohly (teoreticky) být prominuty, ale pokud je v tom ´alkohol´, tak to nejspíš nevýjde…, to bude záležet na tom, jak celý váš případ bude, při eventuálním posuzování žádosti o prominutí, přezkoumán.