Vasilcz

ITEMS PenDrive Hybrid Tuner ITV-721

Zdravím, mám USB TV tuner ITEMS PenDrive Hybrid Tuner ITV-721 (DVB-T) ale nějak mi nefunguje, nikdy nevyhledá žádný program. Už nevim co s tím. Díky předem
Doplňuji:
/// anténu mám normálně na střeše

Odpovědi
mosoj

A jakou máš anténu ?

mosoj

Těžko souudit. Pokud je hardware dobře nainstalován a je kompatibilní s OS, máš přivedený signál z antény, tak už se může pravděpodobně jednat o vadný kus.

anonym

Patří do série USB TV tuner, ITV712 přidal některé
    další funkce USB TV tuner. Významného pokroku, je
    ITV712 je mobilní TV tuner, takže můžete přijímat televizní Superior
    signály vozidla jedoucí až 130 km / h (80 mil za hodinu).
    S pokročilými křemíku TV tuner, si můžete vychutnat čistotu, krystal
    HDTV v plné rychlosti v libovolném místě!

Proměňte svůj počítač do vašeho osobního multimediální centrum!

Plně funkční-I / R dálkové ovládání vám umožní využít jeho mnoha funkcí. Stačí sedět na pohodlné pohovce a začít fungovat všechny funkce.

Dalším rysem je chladné s S-video a kompozitní video vstup lze povolit připojení VCR, DVD přehrávače, nebo herní konzole, jako je Xbox, Wii, PS2 / PS3 do PC. Potom počítač se stává multi-funkční multimediální centrum!

Chcete se dozvědět více informací? Navštivte prosím na novou verzi webových stránkách:

http://www.item­stech.com.tw/html/pres­sroom/pressre­lease/Items%20US­B%20TV%20solu­tion-Items%20ITV721%20Hy­brid%20TV%20Tu­ner%20fits%20e­asily%20into%20y­our%20pocket.htm

Za posledních 11 let, post TV tunery získaly velkou chválu a uznání v oblasti multimédií a vždy udržet náskok před konkurencí a mají cutting-edge technologií.

Pls. navštivte nové verze stránek: http://www.item­stech.com.tw/ se dozvědět více informací nebo e-mailem na: jeff@mail.items.tw )

ITV721 pendrive Hybrid Tuner Funkce TV

• Dostávají po celém světě analogového nebo DVB-T příjem TV

• HDTV v 480i, 480p, 720p a 1080i

• Vlastní kanál řízení

• Časový posun a Plánované nahrávání

• Snímek pro snímání ve formátu JPG nebo BMP

• MPEG-1 / 2, WMV video formáty

• WMA / WAV audio formátů.

• S-video a kompozitní video vstup

• Zobrazuje ve formátu 4:3, 16:9 a 16:10 formáty

• Plně vybavený dálkový ovladač

• Vista MCE kompatibilní

• Vista 32/64-bit