Máte ji rádi? Párkrát jsem si ji dala v kavárně, moc mi chutná,
ještě jak je hustá, není to taková ta voda jako z automatů, ale třeba
příteli vůbec nechutná…
Děláte ji třeba někdo doma? Viděla jsem na aukru prášek, který se
svaří a je z toho prý ta pravá hustá čokoláda. Máte s tím někdo
zkušenost? Byla bych moc vděčná za recept na domácí horkou hustou
čokoládu.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5876 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
to co popisujete je francouzká čokoláda,italové něco takového ve své
kuchyni neznají,samozřejmě,v rámci globalizace už nevíme co je
čí,…
ale kupte si francouzkou čokoládu na vaření,dá se koupit i supermarketech
a není drahá,hořká je nejlepší, a pak dělejte pokusy, rozvařit
v menším množství vody,pomalu a dochutit smetanou čím tučnější tím
lepší,a jak to připravujete ve fondi,dale na stul,nakrájíte krosanty na
kostky,namáčíte a ´BAŠTÍTE A DĚTI I KAMARÁDKY VÁM
MILUJOU.........
|
0
před 5876 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |