veronika36

It was raining at 12:00 the day before yesterday. Je to dobře?

Jak je to v angličtině s tzv. time adverbials. Mám namysli např. ve výše uvedené větě – It was raining at 12:00 the day before yesterday / it was raining the day before yesterday at 12:00. Které je správně? Nebo je to jedno?

Nejlepší odpověď
quentos

Je to jedno, záleží na tom, na co chcete dát větší důraz. Cituji rodilého mluvčího ve zdroji: „It is entirely a matter of personal preference and style.“

Zdroj: http://forum.wor­dreference.com/thre­ads/yesterday-at-3-oclock-at-3-oclock-yesterday.2593224/