teruska

Istalace the sims3!!!

Ahoj,
chtěla bych se zeptat,nainsta­lovala sem si showtime,chtěla sem hru spustit a vyskočilo mi okýnko s " Při spouštění došlo k chybě. Více informací naleznete v chybovém hlášení (soubor LOG)„,tak sem si našla na internetu že nejlepší by bylo smazat všechny dodatky a i základní hru…tak sem to udělala a nejde mi nainstalovat základní hra vyskočí mi okýnko a píšou tam " v souboru game bin code_version txt došlo k následující chybě,žádost nebylo možné vyřídit z důvodu chyby zařízení I/Q(0×45d)“ a možnosti, přerušit(to se instalace vypne),opakovat(o­kýnko vyskočí znovu),ignoro­vat(okýnko vyskočí znovu). nevíte někdo jak to vyřešit? sem zoufalá
děkuju moc

Odpovědi
anonym

Doporučuji se obrátit s LOGem na prodejce hry. Ten Vás již správně nasměruje 🙂