Heřman

Istalace a spouštění programů (konfigurace)

Mám některé programy které mě nejdou naistalovat ani spustit a proto potřebuji vědět jak mám udělat aby mě to šlo třeba nějaký program v kterém to pujde spustit.
Doplňuji:
Myslím tím že mám programy které jdou naistalovat v Windows XP, 2000, 98, 95. Ale potřebuji udělat nějakým způsobem aby mě šly naistalovat i Windows 7 buď přes nějaký program nebo co vás napadne za odpověď.

Odpovědi
Hykam

Hodně obecná otázka na kterou Vám asi takhle nikdo nedokáže odpovědět.
Poptejte se v okolí, kdo tomu trochu rozumí ať Vám program nainstaluje, popřípadě sem napište podrobnější informace (jaký máte OS, instalovaný program, jaký Vám to hazí klášky při instalaci atd)
Důvodů proč daný program nejde nainstalovat může být spousta.

Michal Kole

Už od dob XP má Windows režim kompaktibility (Vlastnosti a karta Kompaktibilita)

Nejsložitější, ale nejjistější řešení je virtuální systém http://www.mi­crosoft.com/cze/win­dows/virtual-pc/default.aspx