miky1999

Ipod classic

Nevíte jestli se dá Ipod classic přepnout na reproduktory ? Nebo to jde jen na sluchátka? A ještě jedna otázka : Můžu si z internetu stáhnou písničky a dát si je tam , nebo si je musim koupit přes iTunes ?
Bedu rád za každou odpověd , Dík
( Kdo neví jak vypada tak tady je : http://www.ap­ple.com/cz/ipod­classic/ )

Odpovědi
arygnoc

pomocou konektorov, ktorými pripájate sluchátka, pripájate i reproduktory (aktívne, pasívne, takže odpoveď je áno.
Do ipodu si môžete dať pesničky aké chcete.
Trebárs stiahnuté z internetu (legálne, samozrejme).

marek.29

Reproduktory, které mají výstup na 3,5mm jack (takový jako mají tvoje sluchátka) samozřejmě připojit k iPodu jdou. Nějaký repro bedny z koncertů už asi ne 😁

Do iTunes (konkrétně složka Music při připojeném iPodu) přetáhneš i písničky, které sis stáhl z internetu a máš je v počítači uložené. Není tu pravidlo, že hudbu musíš kupovat pouze přes iTunes, ale ta možnost tady je 🙂