muhamed

ipod 3.generace

nevite jestli lze nekde na internetu koupit bily zadni kryt a predni ramecek na ipod 3g? Hlavne aby to bylo bile. Diky
Doplňuji:
Jedna se o ipod touch.Stacilo by jestli to muzu nekde koupit jestli to existuje

Odpovědi
marek.29

na co bílej kryt? :-o vždyť iPod je černej a zezadu leskle kovovej.. :D nehyzdil bych ho žádným krytem ;) na to se vykašli.. jinak zkoušej hledat na netu fráze „kryt bílý“ nebo se poptej v nejlbižším nákupním centru – teď o Vánocích máš velkou šanci na úspěch..