Retko

iPhone za 4000,–

Chtel bych se zeptat, co si myslite o nabidkach iPhonu na netu za 4000 tisice a podobne maly castky.

Konkretne tady – http://www.hy­perinzert.cz/in­zerat/55991-apple-iphone-3gs-32gb-unlocked

Co to je vubec_? Proc je to tak levne?? Neni to nejaky podvod? Jak to koupit??

Diky za nazory

Odpovědi
Wareg

Dobrý den, zběžně jsem prohlédl inzerát. Chybí to podstatné – záruka. O té tam nepadlo ani slovo. Je mnoho variant, ale derou se mi na jazyk většinou ty ilegální – tzn. kradené mobily, dovoz odněkud z nikama (zahraničí), kde by byl problém s uplatněním záruky, použité zboží (např. předváděčky někde z prodejen) atd. Osobně bych do toho nešel. Zkuste se zeptat přímo prodejce, ať máte představu, s kým jednáte.