Pavel Knott

Vyplatí se koupit tento použitý iphone?

Dobrý den, chci se zeptat jestli ma někdo s tou stranou zkušenosti a popřípadě jestli se vyplatí koupit tenhle kus (odkaz https://www.pa­setafone.cz/ap­ple-iphone-xr/apple-iphone-xr-128gb-black/ )

A jestli se to nevyplatí tak mi prosím doporučte co si mám tak koupit atd chci Iphone děkuju za Milé odpovědi..

Nejlepší odpověď
Malvína

https://obcho­dy.heureka.cz/pa­setafone-cz/recenze/

Recenze na přiloženém odkaze nejsou tedy moc dobré. Z tohoto e-shopu bych neobjednala nic.

Osobně si každý nový obchod zkoumám na internetu. Zachránilo mi to už hodně peněz a nervů, velká část obchodníků se snaží “odrbat”.

Našetřete si jako já na nový a kupte u ověřeného prodejce. Kupovat výrobky Apple z neoriginálních stránek je pokaždé risk.

Další odpovědi
nyjono

Do toho bych asi ne.
Nezdá se mi to jako seriozní obchod.

Schluker

Tohle se urcite nevyplati. Za ty same penize ma clovek novy iphone SE. Pouzite zbozi vzdy prinasi riziko.

anonym

Ahoj Pavel Knott, nechápu proč si nepřiplatíš pár tisíc za nový: https://www.al­za.cz/iphone-xr/18867200.htm, ale pokud to je na Tebe už moc, tak jdi do iPhone SE 2020: https://www.al­za.cz/iphone-se/18876775.htm. Od takových neověřených eshopů bych se držel dát, to už je lepší si ho koupit někde na bazaru.

Marek656

Kde jste viděl prodávat iPhone se zárukou? Kdybych měl na použitou elektroniku záruku, tak bych se asi opravdu nebál toho to vzít.

Marek656

Také jsem se už díval na nějaké nabídky rok, dva starých Iphonů. Máte s tím zkušenost? Vyplatí se kupovat?

Dvorka88

Mám a pokud si koupíte iPhone nebo jiný telefon od firmy, která je má prověřené a ještě na ně poskytne záruku, tak bych v tom neviděl problém. Asi bych si nekoupil mobil nebo tak na inzerát.

Marek656

Kde jste viděl prodávat iPhone se zárukou? Kdybych měl na použitou elektroniku záruku, tak bych se asi opravdu nebál toho to vzít.

Dvorka88

Já jsem takto iPhone koupila za pěknou cenu u comfor .cz Mají pobočky, ale dá se kupovat i online pohodlně.