siminn23

iPhone tlačítko necvaká po opětovném přidělání. Co s tím?

Dobrý den, mám problém. Rozebral jsem iphone s tím, že jsem něco potřeboval něco opravit. To se mi povedlo. Ale po sešroubování mi neťuká power tlačítko (to horní). Ani jakoby nereaguje. Jde těžce stlačit, a tím pádem se nejspíš ani nedotýká toho kontaktu. Má s tím někdo zkušenosti? Nic jsem z toho neztratil… Potřeboval bych detailní popis, jak na to. To tlačítko má jakoby pohyblivou packu, která nevím jak přesně má být… Kdyby někdo věděl, jak na to, dejte prosím vědět. Videa/fototuto­riály/zkušenos­ti…DÍKY

Odpovědi
Lamalam

Detailní popis, jak na to, sis měl obstarat ještě před rozborkou. Já bych to znovu rozebrala a ten pohyblivý díl bych tam zkusila nasadit v jiné poloze. Prostě metoda pokus a omyl. Pokud to nevyjde, jdi do servisu.