VojtěchKubán

U iPhone SE nefunguje repráček (receiver). Může to být tím, že mně spadl do sněhu? Pomůže vysušení na topení?

iPhone SE nefunguje repráček (receiver)

Zdravím, dnes mi spadl iPhone SE do sněhu, tak jsem ho otřel aby nebyl mokrý, ale když jsem chtěl s někým volat tak jsem ho neslyšel, protože nefunguje reprák u ucha (receiver), všechno jinak funguje, normální reprák, mikrofón, homebutton… Dal jsem to na topení aby se to popřípadě vysušilo. Myslíte že to bude fungovat?

Nejlepší odpověď
led

Nesušte na topení, ale vyutírat a pak použít přirozené sušení.

Další odpovědi
Edison

Těžko říct, uvidíš. Pčípadně bych využil služeb rychlosrevisu apple, co bejvaj v nákupácích… takový ty „stánky“…

elkon

Receiver není repráček, ale tuner se zesilovačem.