Lamička

iPhone a FlashPlayer ? Poradte !

Ahoj jablíčkaři a ostatní :) Víte ještě nedavno jsem byl do iVeci zamilovany mam iPhone a iPad ale docela rychle jsem si uvedomil ze mac nechci jelikoz cena/vykon- vykon je naprosto prehludujici cenou. Take mi doslo že za tak drahou „klebetu“ mám mit patřičný luxul .. No vono vzhled jak vzhled a ta obrazovka a to fullHD ale i tak to uz maji vsechny telefony skoro no a doslo mi ze iOS je hrozne omezeny ale hrozne ! Pokud si to aspon nejailbreaknete je to naNIC. Androidaci si stahujou zadara placene aplikace tak proc i iOS jenže mě se jedna o FlashPlayer – oproti os ktere ho maji ma iOS velikou nevyhodu nemuzu si poradne prohlednout ani zajimava videa ze zpráv at a tak jsem se koukal po youtube a narazil jsem na dost videi ktera ukazuji jak si do iVeci nacpat Flash a ja se ptam jestli to neni uplne fake nebo je .Děkuji za odpověď;)

Odpovědi
KdoSiOdJinud

http://vimjak­.cz/iphone/jak-prehravat-flash-videa-na-iphone

tento způsob by měl fungovat – nicméně pokud si jednou koupíš byť jen otvírák na lahve od iVěcí – už musíš mít vše od iVěcí, kompatibilita s jinými výrobci žádná, cena redukcí, doplňků atd… neskutečně přemrštěná a nezapomeňme na nejskvělejší věc, mapy! 😁 To že je prakticky každý služba od iVěcí zpoplatněna ani nemusím více zdůrazňovat. :) Moje rada: ruce pryč