ddaanni

iphone 5 ;;;;;;;;;;;

Kdyz si koupim iphone 5 v Canade bude fungovat I v cr a budu ho moct uzivat??

Odpovědi
PaNdA^

Ano..Nezáleží na tom odkud ho budeš mít.. Ale je také možné,že ti tam nepůjde dát čeština. Prostě a dobře, telefon bude fungovat , můžeš z něj volat, ale nejsem si jistý,že tam lze nastavit český jazyk.. Ale třeba to je jen „mejlka“ a jde..Ale to poznáš..Pokud umíš alespoň trochu anglicky , tak v tom nevidím problém ;)

Jsemtady

Bezne ano vcetne cestiny. Maji ale zaruku jen jeden rok. Mno ale myslim ze v us maji ruzne frekvence, takze musis koupit takovy ktery podporuje i ty nase. V tom by ti meli poradit.

marek.29

Musíš koupit s celosvětovou zárukou (příplatek) jinak jsi bez záruky. Jinak není problém ;) vše bude OK