♥♥♥

Iphone 2 3 4 5…

Ahoj, nepříjde vám to už trapné, jak všichni říkají Apple Iphone jsou super, tak bych ho chtěl… Ano supr jsou, ale co řeknete na tohle:
např.: půjdeš po vesnici vytáhneš Iphone 5 a ještě tě někdo přepadne, jen kvůli tomu, že ho máš!! To je už přehnaný.
Jaký je váš názor na Iphone ??
Doplňuji:
hele marek.29 Iphona jsem měla, ano byl dobrý, ale né tak dobrý jako ostatní mobily co mají android, kamarádovi ten mobil ukradli(iphone 4),a moc dobře vím co je Iphone zač… :)

Nejlepší odpověď
huxa

to je vážně přehnané. Iphone jsou vážně výborné telefony s velkou pamětí, bohužel, předražené, mohli by se prodávat o pár tisíc více a apple by určitě byla více prosperující firma. Existují lepší mobily za menší peníz

Další odpovědi
marek.29

Nezamyslel jsi se člověče náhodou nad tím, že třeba opravdu super jsou?! Evidentně nejsi jeho majitelem a tydle lidi miluju :) iPhone nemají, ale od rána do večera budou mlet jak je na hovno a přitom o něm ví kulový 😁
Příklad s přepadením kvůli telefonu je blbost – raději okradu o klíče chlapa co vystoupí z jakýhokoliv auta lepšího než oktávka a mám 0,5mega jistejch – jo asi po tobě půjdou policajti, ale můj příklad je stejně absurdní jako ten tvůj – víc se uč doporučuju :) máš málo zkušeností na takový prognózy..
Doplňuji:
Tak proč si nekoupíš Shitsung s Androidem a máš potřebu tady flame-ovat ohledně iPhonů – spolu s tvým příkladem „drahej telefon ti automaticky každej ukradne“ mi to přišlo dost neprozíravé a omezené :) promiň. Ptala ses jaký je iPhone.
Jasně jak už tady pár lidí zmínilo, firma má skvělej marketing, iPhone není pro masy i když ho čím dál víc lidí. Ten telefon se nevyznačuje superfunkčností – od toho sou levný cetky s Androidem ale DESIGNEM! Lpí na detailu, na přesnosti, na funkčnosti. Zatímco na Androidu je vysoká pravděpodobnost, že OS nebo jiná část softwaru bude projevovat známky přetížení pamětí nebo jinou softwarovou chybu, u iZařízení je toto vyloučené díky dokonalé odladěnosti iOS 😉 iPhone je zkrátka jednoduše funkční a stylový – za to jsou někteří lidé včetně mě ochotni si připlatit – za to že telefon funguje a bude fungovat ještě za 5 let :) nekupuju si každej rok novýho Androida no :) asi tak..

Bedy

Produkty od Apple jsou dost omezené – prostě když to přenesu, tak si koupíte pivo značky iBeer, ale musíte si k němu koupit otvírák iOpener, abyste si to pivo otevřel.

Tuhle mi kamarádka říkala, že chtěla poslat kámošsce ze svý Nokie Lumie 820 na její iPhone 4S přes bluetooth nějakej soubor a ono jí to nešlo – prostě na iPhone takhle nic nepošlete.
Výrobky Apple špatné nejsou, ale jsou strašně uzavřené, omezené. Já bych si asi iPhone nekoupil, protože jsem se svou Nokii Lumii 800 spokojenej a kdybych měl teď uvažovat o upgradu, tak bych si koupil radši Nokii Lumii 920, než iPhone 5.

Už jen třeba kvůli Nokia mapám a její navigaci a taky třeba kvůli foťáku a kameře. Navrch nastává zima a pomalu klepou na dveře mrazy a jelikož bydlím skoro na horách, tak ocením možnost ovládat novou Lumii v (klasických zimních) rukavicích. 😉

Reuef

Neda se do toho dat jina pametovka – za pamet si platis strasne fajn vec…nahrat si tam muzes veci jenom z jejich obchodu taky nadhera…cena starsiho ojetyho auta > kazdej telefon s Androidem je lepsi nez iPhone

Damiana

Mám ho a je super. Vystřídala jsem spoustu telefonů, ale jablko je nejlepší.

anonym

iphony jsou telefony pro masy, v tom smyslu že každý je přece zná … ten kdo ale ví trochu víc, než jen co na něj dopadne z reklam, ví velmi dobře že jsou tyto telefony na špici spíš svým marketingem než technickými parametry které mají často levnější android telefony lepší.

Když třeba srovnám android telefon s cenovkou nad 5000 (třeba sony xperia u) dostávám se už technickými parametry na úroveň zbytečně předraženého iphonu

Zkuste mrknout na web http://LepsiTe­lefon.cz ten se zaměřuje na doporučování optimálních telefonů šitých na míru konkrétním požadavkům návštěvníka, málo kdy vám to doporučí iphone že 🙂 proč asi..

Šárina13

Jsou to super mobily, ale s tim , že vám ho na vesnici někdo ukradne a přepadne mi přijde přehnaný. Myslím, že zas tak hrozný to s tim není. Já bych ho například taky chtěla.:)

Lenča59

Mno tak skvělé jsou…ale v posledních letech chtějí lidé Iphony jen proto že vypadají dobře, mají velý displej, jsou v módě… Pro mě je u mobilů důlěžitý hlavně to, že si tam můžu nahrát písničky, je tam čas a můžu volat a psát textovky! Bez ostatních aplikací bych se obešla =)