Daniel16

IPad a iPad mini. Aplikace.

Dá se na každém iPadu a iPadu mini stáhnout Facebook Messenger a hry, které jsou k dispozici na Google Play Obchod (vím, že Apple má iTunes).
Doplňuji:
Takže znovu: Jde na iPad a iPad mini nainstalovat hry (např.: Pou, Subway Surfers) a Facebook Messenger?

Odpovědi

Nechápu přesně otázku.
Pokud se ptáš jestli můžeš na zařízení se systemem iOS instalovat aplikace z Google play tak ne.
Pokud se ptáš jestli jsou na Appstore aplikace jako na Google play tak většinou ano.